Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje!

Search
Close this search box.

Apie mus

Vilnis ir Baltijos
gintarai

Įmonė MB “GINTARAS SVEIKATAI” įregistruota 2022 m. Telšių rajone. Jos pagrindinė veiklos būstinė yra Palangoje. Ši įmonė yra oficiali UAB „VILNIS IR BALTIJOS GINTARAI”, veikusios nuo 1990 iki 2023 metų, visų teisių perėmėja.

Pagrindinė šios įmonės veikla yra natūralių sveikatos gerinimui skirtų produktų gamyba ir  prekyba. Visi Sveikatinimo produktai siuvami iš naturalaus lininio audinio, užpildant juos  naturaliu Baltijos gintaru. Kaip pagrindinius gaminamus produktus galima paminėti: pagalvės  užvalkaliukai, pagalvės, paklotukai vaikų lovytėms (kurie puikiai  tinka ir vežimėliuose naudoti, bei vaikų kėdutėms mašinoje – taip vaikai apsaugomi karštyje nuo prakaitavimo, šaltyje nuo peršalimo),  paklotai lovoms, diržai nugarai, maudymosi kempinėlės, pirties  kepurės, pasėdukai pirčiai, miego akinukai, riešinės ir kt. Ir visa tai yra pasiūta iš naturalaus  lino ir užpildyta smulkiu naturaliu Baltijos gintaru.

Apie teigiamą gintaro poveikį žmogaus organizmui (kraujo  apytakos, miego kokybės gerinimas, imunimės  sistemos  stiprinimas, teigiamas poveikis centrinei nervų sistemai ir kt.)   buvo žinoma jau gilioje senovėje.

Moksliniais tyrimais pagrįstas gintaro sveikatinimo produktų teigiamas poveikis žmogaus sveikatai. 2013 m. įmonei buvo išduotas išradimo patentas, patvirtinantis šį faktą. Mūsų gaminius galima naudoti reablitacijai, fizioterapijai, profilaktiniam sveikatos gerinimui. Taip pat – SPA centruose bei gintaro terapijos kabinetuose, kuriuos įmonė  padeda  įrengti. Įmonė priima ir klientų užsakymus siuvimui. Gali atlikti užsakymus iš užsakovo medžiagos ir iš savo audinio.

Taip  pat  mūsų  įmonė  gamina  papuošalus , suvenyrus  ir  verslo  dovanas  iš  naturalaus  gintaro.

Įmonė  dalyvauja  tarptautinėse  parodose. Turi savo  partnerių Europoje, Skandinavijos  šalyse, JAE, Golfo įlankos  šalyse.

Įmonėje dirba meistrai, kurie gerai išmano savo darbą ir turi didelę darbo patirtį tiek gintaro apdirbime, tiek gintaro terapijos produktų gamyboje ir siuvime. Mūsų įmonė siekia, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie gintaro teigiamas savybes žmogaus organizmui ir kad kuo daugiau žmonių galėtų tuo pasinaudoti.

Kad gintaras gali ne tik puošti žmogų, bet ir pagerinti jo sveikatą, žinojo ir tuo naudojosi mūsų protėviai, todėl mes sekame  savo  prosenolių  patirtimi  –  gaminame tai, kas gali padėti  žmogui  ilgai  išlikti  jaunam, kupinam energijos ir būti sveikam, kaip  gintaras

FIZINĖS PARDUOTUVĖS:

VILNIUJE – AMATŲ NAMAI, Pilies g. 22, kasdien 10:00-19:00 val.

KAUNE – AMATŲ NAMAI, Vilniaus g. 4, kasdien 10:00-19:00 val.

PALANGOJE – PALANGOS GINTARO TURGUS, Senojo Turgaus g. 12

 

Play Video